СЪОБЩЕНИЕ ПО ЧЛ. 57, АЛ. 3 ОТ ПРАВИЛНИКА ЗА ПРИЛАГАНЕ НА ЗАКОНА ЗА ОБЩЕСТВЕНИТЕ ПОРЪЧКИ - OП 00016-2020-0015

Дата на публикуване: 01.09.2020 16:40

СЪОБЩЕНИЕ ПО ЧЛ. 57, АЛ. 3 ОТ ПРАВИЛНИКА ЗА ПРИЛАГАНЕ НА ЗАКОНА ЗА ОБЩЕСТВЕНИТЕ ПОРЪЧКИ, ЗА ОТВАРЯНЕ НА ЦЕНОВИ ОФЕРТИ

Относно: Открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: НЖЕНЕРИНГ ЗА ОБЕКТ: ИЗГРАЖДАНЕ НА ПАРК ЗА ОТДИХ И БРЕГОУКРЕПИТЕЛНО СЪОРЪЖЕНИЕ В П.И. 52218.546.572 гр.АПРИЛЦИ, КВ. ОСТРЕЦ, ОБЩИНА АПРИЛЦИ,

УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

На основание чл.57, ал. 3 ППЗОП, от името на комисията с настоящото Ви уведомявам, че на 04.09.2020 г. от 09.30 ч. в заседателната зала в сградата на Общинска администрация Априлци, находяща се на адрес: гр. Априлци, ул. „Васил Левски“ №109, ще се проведе публично заседание на комисия, за разглеждане, оценка и класиране на офертите в публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет: НЖЕНЕРИНГ ЗА ОБЕКТ: ИЗГРАЖДАНЕ НА ПАРК ЗА ОТДИХ И БРЕГОУКРЕПИТЕЛНО СЪОРЪЖЕНИЕ В П.И. 52218.546.572 гр.АПРИЛЦИ, КВ. ОСТРЕЦ, ОБЩИНА АПРИЛЦИ“ , на което ще бъдат отворени и оповестени ценовите оферти на допуснатите участници.

Отварянето на ценовите оферти е публично и на него могат да присъстват участниците в процедурата или техни упълномощени представители, както и представители на средствата за масово осведомяване.

С уважение,........./П.............
Председател на комисията