28.10.2019 16:00

УВЕДОМЛЕНИЕ ЗА ОТВАРЯНЕ НА ЦЕНОВИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

ОТНОСНО: Отваряне на ценовите предложения за участие в публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет "Извършване на СМР на улица „Свинова поляна“, гр.Априлци, община Априлци"

УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

В изпълнение на чл.57, ал.3 от Правилника за прилагане на Закона за обществените поръчки, комисията за разглеждане, оценка и класиране на подадените оферти, Ви уведомявам, че публичното отваряне и оповестяване на ценовите предложения на участниците в публичното състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет "Извършване на СМР на улица „Свинова поляна“, гр.Априлци, община Априлци"

ще се проведе на 31.10.2019 г. /Четвъртък/ от 11:00 ч. в сградата на Общинска администрация - Априлци, гр.Априлци, ул."Васил Левски " № 109;

При отварянето на пликовете с предлаганата цена, Съгласно чл.54, ал.2 от ППЗОП имат право да присъстват участниците в процедурата или техни упълномощени представители, както и представители на средствата за масово осведомяване.

Времето в Априлци

Какво смятате за новата визия на сайта ?

Вие вече сте дали своя глас по този въпрос в анкетата!
Резултати :
Харесва ми :