Обява до заинтересованите лица и общественост относно инвестиционно предложение: „Изработване на ПУП-ПРЗ за ПИ с идентификатор 52218.141.38

Дата на публикуване: 31.01.2020 15:30

Обява до заинтересованите лица и общественост относно инвестиционно предложение

„Изработване на ПУП-ПРЗ за поземлен имот с идентификатор 52218.141.38, с НТП „за животновъдна ферма” с цел урегулирането му в два поземлени имота с предназначение „за ниско жилищно застрояване” в кв. Видима, гр. Априлци за изграждане на еднофамилна жилищна сграда” със застроена площ от около 250 кв. м. и допълващо застрояване към нея във всеки от новообособените поземлени имоти, с възложител Метин Сали Сали – с. Делчево, ул. „Янтра” № 8, общ. Исперих, обл. Разград и Турхан Исмаил Ибрям - гр. Исперих, ул. „Ивайло” № 8, обл. Разград.

В срок от 14 дни от публикуването на съобщението, всички заинтересовани лица могат да получат  достъп до информацията и да изразят становище в сградата на Община Априлци в гр. Априлци, ул. “Васил  Левски” №109.
Текст на Уведомлението и информацията