Български пощи
Транспортен достъп
Разполага се на 200 км източно от София и само на 30 км южно от магистралата София – Варна. До Русе са 185 км, до Варна – 305 км, а до Бургас се пътува 265 км. Има редовни автобусни линии до София, Троян, Севлиево, Габрово, Плевен, Ловеч и други по-малки селища в района.


Автобусни разписания
РАЗПИСАНИЕ
На автобусите по линия Троян - Априлци
 МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ № 1101 /Изпълнява се - Целогодишно, АС Видима - всеки работен ден/ 
 МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ № 1102 /Изпълнява се - Целогодишно/ 
 МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ № 1103 /Изпълнява се - Целогодишно/
МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ № 1104 /Изпълнява се - Целогодишно, АС Видима (18:07 ч.) Сезонно от 01.11 до 31.03, всеки работен ден/
 МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ № 1105 /Изпълнява се - Сезонно от 01.04 до 31.10, АС Видима всеки работен ден/

Автобусна спирка: кв.Острец, гр.Априлци

Посока: гр.Априлци - гр.Троян - (Целогодишно) 07:00; 09:00; 11:00; 14:00;
                                              (Сезонно от 01.04 до 31.10) 18:00 ч.

Посока: гр.Троян - гр.Априлци -(Целогодишно) 08:00; 10:00; 13:10; 17:10;
                                             (Сезонно от 01.04 до 31.10) 19:00 ч.

Автобусна спирка: кв. Ново село, гр.Априлци
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - (Целогодишно) 07:04; 09:04; 11:04; 14:04;
                                              (Сезонно от 01.04 до 31.10) 18:04 ч.
Посока: гр.Троян - гр.Априлци - (Целогодишно) 08:00; 10:00; 13:10; 17:10;
                                              (Сезонно от 01.04 до 31.10) 19:00 ч.

Автобусна спирка: кв. Видима, гр.Априлци
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - (Целогодишно) 07:04; 09:04; 11:04; 14:04;
                                              (Всеки работен ден) 06:30; 14:13
                                              (Сезонно от 01.04 до 31.10) 18:04 ч.
Посока: гр.Троян - гр.Априлци - (Целогодишно) 08:00; 10:00; 13:10; 17:10;
                                              (Сезонно от 01.04 до 31.10) 19:00 ч.

Автобусна спирка: кв. Зла река, гр.Априлци
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:11; 09:11; 11:11; 14:36; 18:11
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:39; 10:39; 13:39; 17:49; 19:39
Автобусна спирка: Злиевци, гр.Априлци
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:14; 09:14; 11:14; 14:41; 18:14
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:36; 10:36; 13:36; 17:46; 19:36

Автобусна спирка: Салапии, гр.Априлци
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:17; 09:17; 11:17; 14:45; 18:17
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:33; 10:33; 13:33; 17:43; 19:33

Автобусна спирка: с. Сландалото, гр.Априлци
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:21; 09:21; 11:21; 14:49; 18:21
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:29; 10:29; 13:29; 17:39; 19:29

Автобусна спирка: с.Велчево
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:26; 09:26; 11:26; 14:53; 18:26
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:24; 10:24; 13:24; 17:34; 19:24

Автобусна спирка: с. Драшкова поляна
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:30; 09:30; 11:30; 15:00; 18:30
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:20; 10:20; 13:20; 17:30; 19:20

Автобусна спирка: Цветански
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:33; 09:33; 11:33; 15:03; 18:33
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:17; 10:17; 13:17; 17:27; 19:17

Автобусна спирка: Предела
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:36; 09:36; 11:36; 15:06; 18:36
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:14; 10:14; 13:14; 17:24; 19:14

Автобусна спирка: с.Орешак
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:39; 09:39; 11:39; 15:09; 18:39
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:11; 10:11; 13:11; 17:21; 19:11

Автобусна спирка: Балканфарма
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:43; 09:43; 11:43; 15:13; 18:43
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:07; 10:07; 13:07; 17:17; 19:07

Автобусна спирка: Елма
Посока: гр.Априлци - гр.Троян - 07:46; 09:46; 11:46; 15:16; 18:46
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:04; 10:04; 13:04; 17:14; 19:04

Автобусна спирка: Автогара Троян
Посока: гр.Априлци - гр.Троян -
Посока: гр. Троян - гр. Априлци - 08:00; 10:00; 13:00; 17:10; 19:00


РАЗПИСАНИЕ
На автобусите по линия Априлци - София

Посока: Априлци - София

ЧАС

ГРАД

СПИРКА

15:00

Априлци

Априлци

15:10

Скандало

Скандало*

15:15

Велчево

Велчево*

15:25

Орешак

Орешак*

16:00

Троян

Троян

16:10

Добродан

Добродан*

16:15

Дълбок дол

Дълбок дол*

16:21

Борима

Борима

16:33

Старо село

Старо село

16:50

Лесидрен

Лесидрен*

17:00

Бълг.извор

Бълг.Извор *

17:08

Боаза

Боаза*

17:11

Малка брестница

Малка брестница*

17:25

Ябланица

Ябланица

17:47

Правец

Разклон

18:38

София

АГ Подуяне



Посока: София - Априлци
Потърсете в ел.страница
Анкета
Какво смятате за новата визия на сайта?
Туристически 3D портал
Да изчистим България ""ЗАЕДНО"