"Нови възможности за грижа"

Дата на публикуване: 27.01.2016 13:35
Във връзка с утвърдена Процедура за кандидатстване, подбор и наемане на медицински специалисти и осигуряване на достъп до здравни услуги на потребители на услугата „личен асистент” по Проект „Нови възможности за грижа”, Община Априлци в качеството си на Партньор по проекта

О Б Я В Я В А

подбор на медицински специалисти, с професионална квалификация „Медицинска сестра” или „Медицински фелдшер”

Срокът за кандидатите, които желаят да бъдат наети по проект „Нови възможности за грижа” се удължава до 29.01.2016 г. Кандидатите следва да подадат Заявление (Приложение №1) по настоящ адрес, в сградата на Община Априлци .

Необходими документи:
документ за самоличност (за справка)
автобиография
диплома за базово медицинско образование  (копие);
документ, доказващ професионален медицински опит минимум 1 година (служебна бележка от работодател/ трудова книжка/ др.)
служебна бележка от месторабота, удостоверяваща, че кандидатът работи (ако е трудово ангажиран)
пенсионно разпореждане (ако кандидатът е пенсионер)

Едновременно с подаването на документи, с всеки един кандидат ще бъде проведено интервю за преценка на професионалните им умения и лични качества.