Информационна среща – семинар на тема „Осигуряване и данъчно облагане на земеделските производители”

Дата на публикуване: 20.03.2015 11:59
   Във връзка с разширяване и улесняване достъпа на земеделските производители до консултантските услуги на Националната служба за съвети в земеделието, Териториалният областен офис в гр.Ловеч възнамерява да организира и проведе информационно – обучителни събития с научни институти, научно – приложни организации и други институции, организации и експерти с цел обмяна на знания и технологии към земеделските стопани.
   В тази връзка, съвместно с НАП – офис гр.Ловеч ще бъдат проведени на 25.03.2015 г. /Сряда/ от 10:00 ч. информационна среща – семинар на тема „Осигуряване и данъчно облагане на земеделските производители”. Семинарът ще се проведе в зала № 101 , в сградата на Областна администрация гр.Ловеч.
Програма за съвместна информационна среща – семинар на Националната служба за съвети в земеделието, (Териториалният областен офис в гр.Ловеч) и Националната агенция за приходите (офис – Ловеч)