Проект на План-сметка за годишния размер на разходите за дейностите по сметосъбиране и сметоизвозване, обезвреждане на битовите отпадъци в депа и поддържане чистота на териториите за обществено ползване в Община Априлци за 2021 г.

Дата на публикуване: 27.11.2020 15:35

Уважаеми граждани,

Съгласно чл. 26, ал. 4 от Закон за нормативните актове, в законоустановения срок от 30 дни, Община Априлци, чрез настоящото публикуване за обществена консултация, предоставя възможност на заинтересованите лица да направят своите предложения и становища по Проекта на План-сметката за чистотата по раздели за годишния размер на разходите за дейностите по сметосъбиране и сметоизвозване; обезвреждане на битовите отпадъци в депа и поддържане чистота на териториите за обществено ползване за 2021 г. , по електронен път на електронна поща: info@obshtina-apriltsi.com или в „Общински център за информация и услуги на гражданите“ намиращ се на I етаж в сградата на Община Априлци, гр. Априлци, ул. Васил Левски № 109 от 08:00 до 17:00 часа.

Приложени документи:

1. Предложение до Общински съвет с проект за Решение относно одобряване Проект на План-сметка за годишния размер на разходите за дейностите по сметосъбиране и сметоизвозване, обезвреждане на битовите отпадъци в депо и поддържане чистота на териториите за обществено ползване в Община Априлци за 2021 г.
  2. Приложение №1 План-сметка 2021 г.