ПУБЛИЧЕН ЖРЕБИИ НА ОСНОВАНИЕ ЧЛ.58, АЛ.3 ОТ ППЗОП

Дата на публикуване: 25.09.2016 21:00
УВЕДОМЛЕНИЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПУБЛИЧЕН ЖРЕБИИ НА ОСНОВАНИЕ ЧЛ.58, АЛ.3 ОТ ППЗОП

ОТНОСНО: Провеждане на публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет „Периодични доставки по предварителни заявки на хранителни продукти по обособени позиции до детски и социални заведенията на територията на община Априлци през 2016 – 2017”

УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,

На основание 58, ал.3 от Правилника за прилагане на Закона за обществените поръчки, Ви уведомявам че ще се проведе публичното жребий на класираните на първо място оферти на участници в публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет „Периодични доставки по предварителни заявки на хранителни продукти по обособени позиции до детски и социални заведенията на територията на община Априлци през 2016 – 2017”

Жребият ще се проведе на 29.09.2016 г. /четвъртък/ от 13:30 ч. в сградата на Общинска администрация - Априлци, гр.Априлци, ул."Васил Левски " № 109;