Проект "Нови възможности за грижа"

Дата на публикуване: 21.01.2016 22:00

Във връзка с утвърдена Процедура за кандидатстване, подбор и наемане на медицински специалисти и осигуряване на достъп до здравни услуги на потребители на услугата „личен асистент” по Проект „Нови възможности за грижа”, Община Априлци в качеството си на Партньор по проекта

О Б Я В Я В А

конкурс за подбор на медицински специалисти, с професионална квалификация „Медицинска сестра” или „Медицински фелдшер”

Кандидатите, които желаят да бъдат наети по проект „Нови възможности за грижа” подават Заявление (Приложение №1) по настоящ адрес, в сградата на Община Априлци от 22.01.2016 г до 26.01.2016 г включително

Необходими документи:

·        документ за самоличност (за справка)

·        автобиография

·        диплома за базово медицинско образование  (копие);

·        документ, доказващ професионален медицински опит минимум 1 година (служебна бележка от работодател/ трудова книжка/ др.)

·        служебна бележка от месторабота, удостоверяваща, че кандидатът работи (ако е трудово ангажиран)

·        пенсионно разпореждане (ако кандидатът е пенсионер)

Едновременно с подаването на документи, с всеки един кандидат ще бъде проведено интервю за преценка на професионалните им умения и лични качества.