Организация на движението nа 10.02.2018 г. в Община Априлци и гр.Априлци, във връзка с провеждане на празника на „Сланината и греяната ракия”
07.02.2018

Община Априлци уведомява всички граждани и гости на град Априлци, че във връзка с провеждане на 10.02.2018 г. на осмото издание на традиционният празник на „Сланината и греяната ракия” в Община Априлци и гр.Априлци се въвеждат ограничения в движението на МПС.
Спира се движението на МПС в периода 10:00 ч. – 15:00 ч. по републикански път III – 607 от км 59 + 150 (кръстовище строителен хипермаркет „ЕРМИ”) до км 61 + 930 (мост кв.Зла река).
Няма да бъдат спирани автобуси и микробуси пътуващи по редовни автобусни линии и автомобили със специален режим на движение.
ОБХОДНИ МАРШРУТИ

Маршрут:

Обходен маршрут:

кв.Острец – кв.Видима

Виж на картата с упътване

кв.Острец – с.Боаза – с.Градница – с.Дебнево – с.Велчево – с.Скандалото – кв.Зла река – кв.Видима

гр.Севлиево – гр.Априлци – гр.Троян

с.Боаза – с.Градница – с.Дебнево – гр.Троян

гр.Троян - – гр.Априлци – гр.Габрово

гр.Троян – с.Велчево – с.Дебнево – с.Градница – гр.Севлиево – гр.Габрово

Временни паркинги за МПС на гостите на празника на „Сланината и греяната ракия”
Кв.Зла река, гр.Априлци на пристигналите след 10:00 ч.:
Център на квартала, стопански двор на „Берко България”, местност „Божешки камънак” и  прилежащи улици на реп.път III – 607
Кв.Ново село, гр.Априлци на пристигналите преди 10:00 ч.
Двор на СУ „Васил Левски”, двор на „Градска Поликлиника”, ул.”Аврам Драганов”, ул.”Нарцис”, ул.”Пашовска”;
Паркинг за автобуси и микробуси – двор на строителен хипермаркет „ЕРМИ”