Инвестиционно предложение за „Изграждане на селскостопанска страда за отглеждане на животни – кози, битово помещение и сгради за съхранение на фураж” с местоположение ПИ 10567.35.227

Дата на публикуване: 17.11.2016 12:55

С Ъ О Б Щ Е Н И Е .

За изясняване на обществения интерес, на основание чл. 6, ал. 9 от Наредбата за ОВОС, съобщаваме на гражданите, че в Община Априлци е постъпило инвестиционно предложение за  „Изграждане на селскостопанска страда за отглеждане на животни – кози, битово помещение и сгради за съхранение на фураж” с местоположение ПИ с идентификатор  10567.35.227 по КККР на с. Велчево, Община Априлци, обл. Ловеч с възложител Иван Василев Радилов, гр. Априлци, община Априлци, обл. Ловеч,  ул. „Букова могила” № 4.
В срок от 14 дни от публикуването на съобщението, всички заинтересовани лица могат да получат  достъп до информацията и да изразят становище в сградата на Община Априлци в гр. Априлци, ул. “Васил  Левски” №109.
Текст на Уведомлението и информацията