Представяне на книга

Дата на публикуване: 16.04.2014 13:05

П О К А Н А

Имам удоволствието от името на РК "34-ти пехотен троянски полк" Априлци-Троян да Ви  поканим на представянето на първата ни книга от поредицата "Род и отечество".  Това е книга първа от поредица от книги в които ще представяме историческото, културното, духовното и героичното минало на Априлци и Троян.  За да достигне до повече читатели (основно младите) ще дарим по един брой на всички читалища, училища, библиотеки и музей от двете общини. В първата книга от поредицата ще можете да прочетете спомени на български войници от с. Острец (сега кв. Острец, гр. Априлци) участвали във войните за национално обединение. Спомените са записани от Григор Банев преди повече от 40 години. Дано Ви хареса и очаквайте следващата ни книга от поредицата.

Представянето ще състои на 18.04.2014 год. /петък/ от 16.30 часа в читалище „Бъдеще„ – гр. Априлци, кв. Острец.

От Община Априлци